بهترین انتخاب ها برای ماه عسل

بهترین انتخاب ها برای ماه عسل
بهترین انتخاب ها برای ماه عسل
بهترین انتخاب ها برای ماه عسل

می دانید ارم روی زمین کجاست؟ اگر به حیثیت مواصلت کرده اید و می خواهید از باب ماه عسل به آبخو ای رمانتیک بروید یا این که پس از مدت ها کار کردن افزون قصد دارید جریحه تان را در مکانی آرام در کنید، ما به شما این مکان ها را طرح آهنگ می کنیم. در ادامه در مطلب نکات عروسی در مورد بهترین انتخاب ها برای ماه عسل بیشتر صحبت خواهیم کرد.

استرالیا

مختص كردن در یک جا: قاره، کشور، جزیره. ترکیب عجیبی است، این طور نیست؟ بله، ما راجع استرالیا گفتار می کنیم. این مکان رویایی، توریست و مسافران زیادی را به خود جذب می کند و به خاطر آن جوخه از افرادی که می خواهند با نیستی وحش، سیرالملوك سابقه زمان و فرهیختگی این کشور از نزدیک یار شناسا شوند، متجاوز مفت است. گردش های زیادی فقره سبب شما در این مکان حیات دارد که از آنها لذت خواهید برد.

بهترین انتخاب ها برای ماه عسل

فیلیپین

با وجود بیش از ۷۰۰۰ جزیره، فیلیپین به یکی از جذاب ترین مکان های توریستی دگرسانی شده است. هر آبخوست بغاز و جذابیت های خاص بنفسه را دارد. آب و هوای آن نیز این امکان را به توریست ها می دهد تا از براز های این مکان پایان لذت را ببرند. جاذبه های توریستی، كرانه ها رویایی و غذاهای تند از بعدی عایدی ها آن است. اگر به فیلیپین سفر کردید، از تپه های شکلاتی، پوئرتو گالرا، آتشفشان مایون و آب‌سنگ مرجانی توباتا حتما ابصار کنید.

مالتا

مالتا در نیمروز جهات فرنگ قرار دارد. آب و هوا، سیرالملوك سابقه زمان و غذاهای بومزاد :صفت بومی آن ابتدا در حافظه شما خواهد ماند. دوش مهتاب در ساحل، شنا کردن در آب های مدیترانه، منظره ها زیبا و عکس های وصله زینت که می توانید از كون بکر آن بگیرید، امتحان ای فوق العاده راجع به حساب شما خواهد بود. با این که مالتا کشوری کوچک است اما مکانی كم بها حیث آن مطار نوار از افرادی است که می خواهند چیزهای متجدد را آزمایش کنند.

مالدیو

مالدیو جزو یکی از رمانتیک ترین کشورهایی است که در قلزم هند استواری دارد و به زوج هایی که به آبرو پیوند کرده اند، منظور می شود. این مکان لوکس استراحتگاههایی فوق العاده، سواحل مخصوصمخصوص :صفت خاص به فرد و حجر های مرجانی دیرینه براز دارد. به پایان رسانیدن ماه عسل یا تعطیلات در این مکان، خاطره ای فراموش نشدنی را در ذهن شما می سازد.

کوبا

شاید شما هم جزو آن هیات خطسیر از افرادی هستید که راجع گیرایی های کوبا چیز زاید نمی دانید. لیكن حتی معاینه بررسی از این مکان تا به حال به ذهنتان هم خطور نکرده باشد. آب های کریستالی، عراق شنی سفید، صخره های مرجانی، بازارهای کوچک و… توریست های مازاد یدكی را به این کشور آداك ای جذب کرده است. اگر غواصی را دوست دارید، شایق این مکان می شوید.

بهترین انتخاب ها برای ماه عسل

فیجی

فیجی جزو آن جوخه از مکان هایی است که پایان دایم به خاطر توریست ها ملاحت دارد. موج موكب این جزیره را به جاهای بعدی تقدم می دهند. موج های افراشته و آب و هوای فوق العاده چیزهایی است که شما از باب موج ماشین به آن فقر دارید. حتی اگر خویش دارید در شاطی بنشینید و با آبمیوه ای در دست موج ها را گشت وگذار کنید، ما فیجی را به شما اعلام می کنیم. این مکان بلا شک تودل برو ترین کشور بابت توریست ها است.

ژاپن

ژاپن کشوری است که شما در آن می توانید معاشرت اختلاط فرهنگ های جوراجور را با هم نگاه کنید. اگر فکر می کنید که این مکان برایتان کسل کننده خواهد بود، سخت در مغلوط اید. توکیو تیررس وفور و كمی از توریست ها است. سورچرانی های شبانه، رستوران ها، مراکز خرید، ملكی ها و گالری ها شما را مشغول درگیر دل بسته خواهند کرد.

یونان

یونان کشوری مخصوصمخصوص :صفت خاص به فرد با معماری، شعر و هنری نادره انگیز است. طبیعت، سواحل، حیثیت و غذاهای خوشمزه این مکان دلربایی های خاص خود را دارد. یونان شامل بیش از ۱۴۰۰ آبخو است که در ۱۹۶ آداك آن زندگی حیوان عادت دارد. سفر به این مکان در شتا طرفداران بسیاری دارد. اگر قصد مسافرت به این کشور را دارید از جزایر سانتورینی، کورفو، میکونوس دید و ماكل و معجون های بومزاد :صفت بومی آن را آزمایش کنید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بهترین انتخاب ها برای ماه عسل”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها