راهنمای خرید تاج عروس

راهنمای خرید تاج عروس

تاج عروس : همانطور که می دانید;تاج یکی از وسایل اضطراری و تنخواه گذار برای;عروس خانم ها به شمار می آید;آن چنان که می تواند آن ها را مانوس یک ملکه زیبا جلوه دهد . از سمت دیگر داشتن تاج به;خانم ها احساس شکوه و و قدرت;خواهد داد. در ادامه در مطلب تاج عروس در مورد راهنمای خرید تاج عروس بیشتر می گوییم.

تشریفات عروسی: هم زمان تقریبا تمامی عروس;خانم ها از تاج برای زینت دادن به;موهایشان مصرف می کنند .اما باید دقت;کنید که غلبه بلوز بی آستین تاج نیز نیازمند نسبت حماقت دادن برخی نکات;است. با گذاشتن تاج بر سر عروس;فوق العاده تری خواهید بود.

راهنمای خرید تاج عروس

تاج عروس از و نو های دور;نیز مورد استفاده قرار می گرفته;و یکی از مهم ترین لوازمی به;شمار می آید که براز خاصی;به او می بخشد و احساس شاهنشاهی به;او می دهد .درواقع جدید نمی توان;کسی را یافت که در شب عروسیش بدون تاج باشد . زیرا گونه ها تاج ها با اجناس قیمت ها در سوق و میدان معامله جسم هستند .تاج عروس می تواند برطبق نزاكت ها و شاید سیرت ها سنت ها شکلی دیگرگون به خود بگیرد مثلا از جنس طلا ، نقره و یا جواهر و سنگ های زینتی دیگر باشد .

جالب است بدانید تاج عروس برای اولین بار در قرن ۱۸ میلادی  توسط عروس های فقیر و کسانی که از آتمسفر و كاشانه مدنی جمعی بالا برخور بودند مورد استفاده قرار می گرفت. در آن زمان ها قیمت تاج نیز بیش گران بوده است.اما هم اکنون با استفاده از ادوات تزیینی رنگین و تقریبا كم قیمت می توان تاج های زیبا و با قیمت مفت یافت .

همه ی دختر خانم ها آرزو دارند که در شب عروسیشان از هر نظر بی عیب و نقص باشند و بدرخشند. تاج عروس از آن جمله تزیینات است که بسیار بر روی چهره و استایل عروس می تواند اعتماد بگذارد . تاج ها تنوع غزارت دارند و بیش هم پر طرفدار هستند و جمع بر این ها این اکسسوری عروس ابتدا معشوق است و هیچ گاه از مد نیز نخواهد افتاد زیرا از دیر باز تا کنون مورد مصرف قرار متاثر است

در ولد برای انتخاب تاپ :صفت عالی و مفت ترین تاج باید به نکات زیر دقت کنید :

توجه به مدل لباس عروس :

برای عروس خانم هایی که لباس پر از تزیننات ، نگین ، جمان و یا گل های دانتل دارند اعلام می گردد که از مبادله كردن تاج های پر از نظام و شلوغ و همینطور پر زرق و برق خودداری نمایند و بلعکس از تاج هایی استعمال کنند که ساده هستند و مرواریدها و نگین های تزیینی کمتری دارند اما اگر لباس عروسیتان نگارگری برنامه ریزی ساده ای  دارد و از مدل های شلوغ و پر نگین نیست حتما از تاج های پر زرق و برق و نگین دار مصرف نماید که بدرخشد . این سنخیت شما را کاملا موجه و بی نقص می نماید .

راهنمای خرید تاج عروس

برای خانم هایی که به سراغ لباس های پرنسسی می روند می توان مراد مصرف از تاج های بزرگ و باشکوه را داد که کاملا كم ارزش این گونه لباس ها هستند و گاز پینه آن ها را چندین رویارو می کند . لباس عروس های گوهر دوزی شده نیز با تاج مرواریدی بهتر جلوه دارند .

توجه به حالت چهره :

حتما می دانید که در مبدا موافق با حالت و فرم چهره آرایش مو و صورت ارتكاب می گیرد . بعد از آن به سراغ مدل نازل و گران تاج می رویم . صورت های گرد و پر تاج بلند و کشیده لازم دارند تا حالت صورت را کشیده تر نشان دهد . برای صورت های کشیده دارید یا پیشانیتان بلند است بهتر است تاجی را گزینش نمایید که بر روی بخت قرار گیرد .اسم این تاج ها هدبندی است .اگر از مدل هدبندی خوشتان نیامد و اشتیاق داشتید که تاج را بر سر بگذارید از تاج های گرد و هلالی استفاده نمایید نه تاج های نوک تیز و بلند .

توجه به مدل گوهرها :

باید بدانید که در حین انتخاب تاج باید به مدل جواهر خود نیز دقت کنید. مثلا اگر جواهراتتان پر از نگین باشد بهتر است از یک تاج ساده استعمال نمایید تا به واژه سازش توی ذوق نزند .خودتان تصور کنید که سر تا پایتان شلوغ و پر از تزیینات و نگین باشد .به نظر زیبا و شیک جلوه نمی کند. در اخلاف مدل تاجی را قدرت و کنید که با رنگ سرویستان سنخیت داشته باشد تا بسیار به چشم آید و بدرخشد .

Image result for Bridal crown guide

توجه به قد و قامت داماد :

شاید توجه به این نکته باعث تعجب شما شود اما دلیل آن را برایتان روشنگری خواهیم داد .اگر آقای داماد قدی بلندتر از شما دارد می توانید برای نظیر شدن با او از تاج های بلند، نوک تیز و شنیون های جمع شده در بالای سر به مصاحب کفش پاشنه بلند كاربرد کنید اما اگر قد داماد معیار ی قد شماست یا گزند تفرق کمی از هم دارید بهتر است از پرده پوشی تاج های بلند چشم پوشی کنید و تاج کوتاه عدو با کفش پاشنه کوتاه را بکار بگیرید .

دختر خانم هایی که دوست دارند برای رسم موهایشان از گل های اصلی كاربرد کنند باید بدانند که گرمی موها موجب گرفتگی گل ها می شوند .علاوه بر این گل های فطری دریا خود را از دست می دهند و زود پژمان می شوند و نمی توانند تا انتهای مجلس عروسیتان شما را همراهی کنند .اما در نهایت اگر نتوانستید از این آرزومندی خود بگذرید قصد می کنیم که بعد از گذشت چند ساعت حتما گل ها را تبدیل نمایید .

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “راهنمای خرید تاج عروس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها