روش های تثبیت آرایش عروس در شب عروسی

شب عروسی برای بسیاری از افراد مهم ترین شب زندگیشان است. به همین دلیل می توان گفت همه چیز در این شب باید به بهترین شکل ممکن انجام شود. یکی از این موارد را آرایش عروس در شب عروسی تشکیل می دهد که ممکن است با مشکلاتی همانند خراب شدن و یا ریختن مواجه شود. در این پست به بررسی روش های تثبیت آرایش عروس در شب عروسی پرداخته ایم تا این مشکلات را کمترین مقدار کاهش بدهیم.

رای اینکه آرایش چشم ثابت بماند قبل از سایه زدن پودر پنکک بروی پلک های خود بزنید پنکک چربی پوست را کاهش میدهد و از عرق پردن پلک جلوگیری میکند اگر کرم پودر بزنید ویا از سایه های کرمی كاربرد کنید پلک ها زود چرب میشوند و باعث خراب سدن آرایشچشم میشوند.

استفاده از پنکک کاربرد دیگری نیز دارد معمولا سایه ها برروی پلک ها رنگ متفاوتی نسبت به داخل جعبه دارند برای اینکه رنگ خود سایه را روی پلک خود ببینید قبل از سایه حتما پشت پلک های خود را پودر پنکک بزنید پودر پنکک به عنوان زیر کار باعث میشود سایه به رنگ اصلی دیده شود.

متنفرم از اینکه خط چشم لای خطوط ریز زیر چشمم نشست کند! چون باعث می شود زیر چشمم کبود به نظر برسد. برای نهی و امر از این حالت، زدن کانسیلر قبل از کشیدن خط چشم بسیار مفید خواهد بود! کانسیلر این خطوط را پر می کند و همچنین با ایجاد مانع باعث می شود خط چشم سر جای خود بماند.

لباس عروس

لباس عروس

اگر در حال حاضر از فرمول های ضدآب برای آرایش چشم برای آرایش عروس مصرف نمی کنید، كاربرد از سیلر می تواند به ثابت کردن آن کمک کند. دنبال محصولاتی مثل Aqua Seal از Make Up For Ever یا سیلر خط چشم مایع از برند Cinema Secrets باشید. خط چشم خود را ثابت کنید و خط چشم های قدیمی معمولی را به اختران ضد آب و ضد پخش شدگی تبدیل نمایید!

از کرمهایی که کمترین رنگ را دارند كاربرد کنید. کرمهای مرطوب کننده با رنگهای روشن بهترین برگزینی برای پوشش صورت است. از کرمی استفاده کنید که SPF ( فاکتور محافظت در برابر آفتاب) آن از ۱۵ به بالا باشد و رنگ کرم مرطوب کننده را نزدیکترین رنگ به رنگ پوستتان انتخاب کنید. یکی از کرم های مرطوب کننده مناسب که حاوی مواد ضد آفتاب نیز هست.

 

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “روش های تثبیت آرایش عروس در شب عروسی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها