دکوراسیون اتاق عروس و داماد

عروسی و ازدواج امری است بسیار پسندیده که دو جوان را تا سالیان سال برای یک زندگی مشترک بی دغدغه به یکدیگر پیوند می دهد. از جمله مقدمات پیش از شروع این زندگی مشترک مراسم عقد، عروسی و برنامه ها و رسم و رسوم پیش از آن است.

تزیین اتاق رویا عروس و داماد یکی از تزئینات مهم جهیزیه عروس است که اغلب عروس بانو های باذوق و سلیقه سعی دارن از ایده های خلاقانه و جدید در این اساس مصرف نموده و تزیینات رمانتیک و زیبایی در سرا رویا خود داشته باشند. بر همین اصل قصد داریم در این مقاله به معرفی جدیدترین و زیباترین مدل ها و ایده های دکوراسیون اتاق عروس و داماد بپردازیم تا با استفاه از این روش ها زیباترین ترتیب جهیزیه عروس و چیدمان اتاق خواب داماد را داشته باشید؛ با ادامه این بخش از سری مقالات نکات عروسی همراه ما باشید.

اولین نکته قابل نگرش به خاطر داشتن تزییناتی زیبا و ایده آل ملاحظه به همگونی رنگ ها و همچنین مصرف از وسایلی مناسب و هماهنگ است. در ادامه عکس های چند تزیین اتاق خواب موفق و زیبا را مشاهده می فرمایید که در همه آنها به همگونی رنگ ها و استفاده از رنگ هایی زیبا و دلنشین نگرش شده است.

دکوراسیون اتاق عروس و داماد
در طراحی اتاق عروس، فاکتورهایی از قبیل سرویس چوب، پرده اتاق خواب، سرویس خواب داماد و تزیینات آن ها اهمیت ویژه ایی دارد. هر یک از این فاکتورها را می توان با ایده های خلاقانه و خوب طرح ریزی کرد. اغلب طراحی های صورت گرفته برای این منظور، از رنگ سپید استفاده می کنند. با این حال هم زمان ترکیب این رنگ با رنگ های دیگر در طرح ریزی رواج پیداشده است.

دکوراسیون اتاق عروس
اهمیت رنگ

رنگ اتاق رویا و وسایل و لوازم داخل آن نیز بر حالات روحانی و احساسی اشخاص سرمایه می گذارد. بنابراین در انتخاب رنگ راجع به اتاق رویا تان حساس باشید. در میان گونه ها رنگها معمولا سفید، خاکستری، صورتی و زرد رنگهای مناسبی بابت اتاق رویا نیستند. ولی اگر می خواهید از آن رنگها استعمال کنید، روش مناسب این است که آنها را در ترکیب با رنگهای شادتر و زیباتر به کار ببرید و مسلماً مصرف از رنگهای نام برده در بعضی وسایل موردی ندارد. اما باز بهتر است به عنوان رنگ اصلی استفاده نشوند.

دکوراسیون اتاق عروس و داماد
مرتب و تمیز بودن

اهمیت قائل شدن به داشتن یک اتاق بانظم و تمیز برای القای راحتی در خود و همسرتان ضروری است. برای ابداع نظم در سرا خواب، باید علاوه بر مرتب کردن وسایل سرا خواب، وسایل زاید را هم از آن بیرون کنید. یادتان باشد هرگز از بیت اوهام برای نگهداری لوازم زیادی منزل استفاده نکنید. به عبارت دیگر سرا رویا نباید حالت انباری به خود بگیرد. ضمنا اجازه ندهید داخل کمدها، دراور و کشوهای پاتختی و … نامرتب و متفرق باشد. هرچیز را در جایگاه مناسب و برحسب مقیاس احتیاجی که دسترسی به آن البسه یا وسیله دارید، قرار دهید.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دکوراسیون اتاق عروس و داماد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها