انتخاب لباس عروسی متناسب با استایل اندامی

انتخاب لباس عروسی متناسب با استایل اندامی
انتخاب لباس عروسی متناسب با استایل اندامی
انتخاب لباس عروسی متناسب با استایل اندامی

در یک شب رویایی که مراسم عروسیتان را قصد دارید بگیرید باید از نظر پوشش و ظاهر از تمام مهمانان خاص تر باشد و این مورد در صورتی اعمال می شود که در انتخاب لباس عروسی متناسب با استایل اندامی که دارا هستید نکته بین باشید و برای زیباتر دیده شدن این مسئله را مد نظر قرار دهید.

انتخاب لباس عروس

یکی از مواردی که باید حتما در ظاهر خود مورد توجه قرار دهید، انتخاب مدل لباس عروسی است که مطابق با اندام شما باشد و شما را زیبا تر ‌نشان دهد.

در ادامه می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که لباس عروس هایی که دامن آنها A صورت است و یا دامن برجسته دارند، برای عروس خانم‌هایی که بخش های پایین اندام  آنها چاق است و به اصطلاح دیگر اندامی گلابی مانند دارند، مناسب است. مدل‌های پری‌دریایی برای عروس خانم هایی که از اندامی مناسب تر برخوردار هستند بهتر ‌است.

اندام گلابی شکل

در مورد این استایل بدن می توان گفت اگر اندام شما از نوع اندام های گلابی شکل است، بهتر است از انتخاب مدل هایی که توجه ها را به قسمت پایین بدن شما جلب می کنند خود داری کنید. بنابراین آن گروه  از لباس عروس های گیپور که در بخش دامن آنها داری جزئیات و طرح های بیش از اندازه شلوغ است برای شما مناسب نخواهند بود.

اندام گلابی شکل

اندام گلابی شکل

چیزی که بیشتر از همه باید مد نظر قرار دهید دامن است چرا که نگاه ها را به قسمت پایین بدن شما جلب می کنند. بهتر است مدل هایی را برای خود انتخاب نمایید که بیشتر در بالایی بدن و پیش سینه دارای نقش های گیپور و توری باشند.

اندام شانه های پهن

شکل شانه ها و پهن بودن آنها خیلی مهم است مدل بدون آستین بنددار انتخاب مناسبی برای این افراد خواهد بود، زیرا باعث می شود که شانه ها باریکتر مشاهده شوند. یا می توانید پیراهنی دکلته را امتحان نمایید، زیرا که پهنا و عرض شانه های شما کاهش خواهند پیدا کرد. از پوشیدن پیراهن های با آستین افتاده کوتاه که شانه ها را پوشش نمی دهند و شانه ها را بزرگتر از آنچه وجود دارد نمایان می کنند، خودداری نمایید.

اندام شانه های پهن

اندام شانه های پهن

 

اندام ساعت شنی

یکی از زیبا ترین طیف های بدنی ساعت شنی می باشد افرادی که شانه های پهن و کمر باریکی دارند. عروس های با این شکل اندام بسیار زیبا و جذاب می باشند. افراد مشهوری چون اسکارلت جوهانسون دارای شکل اندامی به این شکل می باشند.

اندام ساعت شنی

اندام ساعت شنی

همچنین در ادامه می توانیم در این مورد به این اشاره کنیم که ما از شیوه  طراحی  لباس عروس این افراد الهام گرفته ایم که لباس هایی با یقه دکلته و دامن بلند و دنباله دار  و باریک تا بخش بالای ران به شکل مدل ماهی برای این افراد بهترین گزینه می باشد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “انتخاب لباس عروسی متناسب با استایل اندامی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها