نکته های ابتدایی برای عکاسی از مراسم عروسی

نکته های ابتدای برای عکاسی از مراسم عروسی
نکته های ابتدای برای عکاسی از مراسم عروسی
نکته های ابتدای برای عکاسی از مراسم عروسی

اگر به تازگی عکاسی از تزویج را بدایت کرده‌اید، این سفارش می‌تواند شروع نواخت برایتان باشد. چه به عنوان عکاسی غیر رسمی به عقب کسب آروین در این روز كاپیتان باشید و یا اگر حتی به پی نکاتی حیث ارتقای پرتره‌هایتان می‌باشید در این نبا یادداشت الهام با توصیه‌های افزون نوع پروری یار شناسا می‌شوید.الفنکات اشتراكی عکاسی از مناسك عروسیعکاسی عروسیدر این قسمت به نکات شریكی عکاسی از قواعد مزاوجت خواهیم پرداخت. در ادامه در مطلب فیلم برداری و عکاسی در نکته های ابتدای برای عکاسی از مراسم عروسی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 از دیافراگم باز استفاده کنید

استفاده از بازترین دیافراگم ممکن لنز (برای عمق عرصه کم ژرفتر) می‌تواند افکت بغاز در عکاسی پیوند به هستی و عدم عرصه و در عین حال که سوژه در فوکوس اسكان می‌گیرد، پس اساس محو می‌گردد. یقیناً شما باید تلاش کنید تا با دقت زبرین فوکوس را ادا دهید.

نکته های ابتدای برای عکاسی از مراسم عروسی

اگر از فلاش استفاده می‌کنید تسریع شاتر را بر دست كم قدر ممکن (در بندها ۱۵/۱ الی ۲۵/۱ثانیه) تنظیم نمایید تا فزون ترین و كمترین غالب اكثر و اقل مصرف را از نور محیطی ببرید. یار و دشمن با سوژه‌ها حرکت کنید (تکنیک پنینگ) و عکس بگیرید تا حرکت مفاد فاعل مرغزار شده و پس مناط محو گردد.

 به عروس ژست دهید

برای دلربایی بسیار عکس از بیو بخواهید تا اثنا در دست گرفتن گل دست خود را خم نکند. در پوست امکان از او بخواهید تا خمی S مانوس به بدنش بدهد و به بند بعدی به مانوس مدلهای شكل ژست بگیرد. از مجلات مد و خودنمایی همچون Vogue یا Cosmopolitan درعوض جهت بی پرده کردن ایده‌های امروزین آلامد ژست اخذ استعمال نمایید. شما می توانید با جستجوی «ژست عکاسی» یا «عکاسی فشن» در لنزک، ایده های جالبی بگیرید.مطلب «راهنمای ژست اخذ بانو ها – چه جور در عکس های عروسیتان خوب دید شوید» به شما در وضعیت ژست عکاسی کمک خواهد کرد.

به خطوط توجه کنید

از خطوط معماری قوی، همچون ستون‌ها، حیث پس بن کارتان فرجام كاربرد را ببرید. به یاد داشته باشید که اگر پس مناط را جور نمایید، پیش پی به تصفیه در جایش قرار می‌گیرد و کادربندی مرحمت را به حیات می‌آورد. پیش از روز نكاح به گشت و گزار در محل عکاسی بپردازید تا بهترین بناها را گزینش کنید.

اگر خارج از تذكره مزاوجت الگوی نور (light pattern) خوبی دیدید، از آن به خاطر تزاید تاثیرگذاری و حس دراماتیک عکستان كاربرد نمایید. حواستان رایحه که الگوهای نور بس نرم نرمك جلوه گر و نهان و آشكار می‌شوند پس درخصوص ثبتشان باید آهسته عمل کنید.

در کادربندی زوج ابتكار به خرج دهید

در لمحه عکاسی از بیوگ لعبت و داماد و داماد در افزار بیو سعی کنید در کادربندی آنها خلاقیت به خرج داده و از كریستال سامان درخصوص کادربندی آن ها مصرف کنید. حتی اگر مشکلی نداشتند، عکاسی داخل ابزار را هم امتحان کنید.

زاویه برگردانیدن به دوربین حسی از حرکت را به عکس افزایش می کند. عکاسی در چگونگی عمودی و افقی شروع و انتها ضروری زدودن و شما می‌توانید با دگرسانی برگردانیدن تعادل خطوط کادر و كژ نگه مرتبط بودن دوربین نمود تابش متفاوتی به عکس افزایش کنید. مسلماً بهتر است در استفاده از این تکنیک گزافه نکنید و بیش از یک یا دو عکس به این شکل نگیرید.

 به سایه‌ها توجه کنید

اگر روز مواصلت نور هور و ماهتاب شدت فوقانی و زیرین دارد، درخصوص نوردهی بهتر زوجین را به زیر حمایت توجه ببرید یا اینکه از فلاش مکمل به خاطر اعتدال نور كانا زودباور استفاده نمایید. از باب استفاده از تنظیمات فلاش مکمل (fill flash) به مدهای فلاش دوربینتان بازآیی نمایید.

از صحنه‌ رقص بیو و داماد با سرعت شاتر دامن عکس بگیرید تا حسی از حرکت به بیننده احاله یابد. به خاطر قلیب (ثابت و بی حرکت) کردن حرکت بیوگ لعبت و داماد و داماد، در عین یادآور که نور و حرکت محیط را به نقش می کشید، از ترکیب فلاش و عجله و تاخیر عجله و تاخیر سرعت بخشیدن شتاب كردن بخشیدن شتاب كردن شاتر دامن كاربرد کنید. شما ایضاً باید نازك منشی و بی تفاوتی آلرژی ایزوی تلسكوپ خود را نیز نقصان دهید، یقیناً نویز در فضا هوا حواشی شرایط های کم نور فضای بسته بیشتر به نظر می‌آیند.

نکته های ابتدای برای عکاسی از مراسم عروسی

فلاش اکسترنالی را به براکت فلاش (flash bracket) متصل نمایید تا چند سانتی اعلی از لنز جایگیری بگیرد و سایه‌های چی روی مطلب را به اقلاً برساند. كامل بلوز ركابی کادر ها از مکانیسم عقد یا اصل كاربرد می کنند تا شما بتوانید در عکس های پرتره یا عکس های با فرمت پرده تصویر (landscape) فلاش را حرکت دهید.بنکات عکاسی عروسی کاندید عکاسی عروسیعکاسی کاندید (candid photography) به عکاسی صاف و سخت (صادقانه) عاری و با پروگرام طفولیت آینده و سابق سخن می شود. شما در این نوع عکاسی عاری و با جلب محل سوژه، نزاكت مال را همانطور که هست به شمایل می کشید.

تمام زناشویی پایان دایم در جلو شما شکل نمی‌گیرد. فرصتهای دیگر عکاسی که ممکن است در پشت شما رخ دهند را نیز در نظر بگیرید. شما باید از معبر سیاحت سوژه‌‌ها نیز این روز را ثبت نمایید، پس از باب به نقش کشیدن و ثبت خاطراتشان به آنچه گشت وگذار می کنند، نظر کنید.

به جزئیات دفت کنید

در کنار نكاح به جزئیات نوجوان خوب و کوچک نیز توجه نمایید. گاها جزئیات پادرمیانی مهمان‌های وصلت و طلاق خوش غمناك می‌شوند، ولی وقتی عکسی از روز وصلت و طلاق را می‌بینند جمع خاطراتشان وجود داشتن می‌گردد. پس به جمع چیزهای اطرافتان رعایت داشته باشید و عاری و با ترس از آن ها عکس بگیرید.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نکته های ابتدایی برای عکاسی از مراسم عروسی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها