آشنایی با مدل های مختلف تاج عروس

آشنایی با مدل های مختلف تاج عروس
آشنایی با مدل های مختلف تاج عروس

تاج عروس یکی از ابزاری است که در چراغانی و منتظم سازی عروس مورد استفاده قرار می گیرد. آرایشگران در مدلهای مختلف شینیون خود از تاج كاربرد می کنند که نوع تاج پیوستگی به نوع شینیون دارد. قبل از برگزینی تاج نكاح خود بهتر است با ارشاد های عروس سنتر مصاحب باشید. در ادامه در مقاله آشنایی با مدل های مختلف تاج عروس بیشتر صحبت می کنیم.

تاج عروسی مدل گل های طبیعی

همانطور که میدانیم گل‌ها برای روحیه حیوان افزون مؤثر هستند. گل را می‌توان جوانه‌ای تصور کرد که برای ولادت و مرگ گیاه مادر دگرسانی شکل یافته‌است. بنابراین این جوانه های زیبا و روحیه دار بر سر عروس جلوه و حس بیش دریا و عزت تری را به عروس و داماد و پانوشت آنان می‌بخشد.تاج عروس رخیص برای جشن ازدواج دارای چه خصوصیاتی است.

آشنایی با مدل های مختلف تاج عروس

 

تاج عروس مدل برگ

برگ ها انواع مختلفی دارند. برای جلوه‌دار شكستن به تاج عروس مدل برگ باید این برگ ها حالت مصنوعی و واقعی و صریح به خود بگیرند تا بغاز خود را بیش از پیش جلوه دهند. در این مدل برگ ها به صورت یاور و نامتقارن هم زمان و مرتب روی تاج عروس چیده شده و براز خاصی را بر سر عروس به تحفه می‌آورد.

تاج پرنسسی عروس

پرنسس یا ملكزاده به شخصی می‌گویند که از نسل شاهنشاه باشد. تاج پرنسسی تاجی زیاد ظریف و آرایش آراستگی است که حالت عروسکی و پرنسسی را به عروس می‌دهد. این مدل در رنگهای زردرنگ و نقره ای دارای جلوه ی ویژه ای است. از تاج پرنسسی عروس بهتر است با لباس عروس های پرنسسی كاربرد شود.

Image result for Bridal crown guide

تاج نیم‌دایره

این مدل تاج عروس به صورت نیم رتق وفتق نیمه ای از سر عروس را دربرمیگیرد و برای شینیون های بستهو افزون بالا ارزان است. این تاج را بهتر است عروس خانم هایی با صورت های لاغر و کشیده كاربرد کنند تا صورت آنان به سبب این تاج مدور کمی گردتر به نظر برسد.تاج عروس مفت برای جشن زناشویی دارای چه خصوصیاتی است.

تاج گرد

این تاج عروس به صورت کاملا مدور و گرد تمام سر عروس را دربرمی‌گیرد. کارکرد این نوع تاج نظیر تاج نیم تنسیق برای مدل شینیون بسته و بازهم برای عروس خانم هایی با صورت های لاغر و کشیده از بزرگی ویژه ای متمتع است. تاج های گرد هیچ وصله‌ای برای گیر دادن به موهای عروس ندارند و آرایشگران باید آن را به وسیله‌ی گیره های ویژه و عام به مو متصل کنند.

آشنایی با مدل های مختلف تاج عروس

تاج جواهرات

این مدل تاج مو معمولاً به رنگ های جوراجور عرضه می‌شود از جمله رنگ های پرکاربرد برای این نوع تاج اصفر است. درون این نوع تاج جواهرات ریز و درشت و رنگی كاربرد شده است که جلوه ای خاص به موهای عروس می‌دهد. این نوع تاج بسیار جنبه‌ی سنتی داشته و با لباس های محلی واق واق زمین کاربرد وسیع‌تر و جلوه‌ای زیبا‌تر می‌یابد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آشنایی با مدل های مختلف تاج عروس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها