برگزاری شب عروسی

برگزاری شب عروسی
برگزاری شب عروسی
برگزاری شب عروسی

عروسی یکی از مراسمی می باشد که در رویداد های روزانه اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا بخش دیگری از زندگی شما با این اتفاق شکل می گیرد  باید در برگزاری این مراسم دقت بیشتری کنید تا همه چیز به طور مطلوب انجام می شود. در ادامه در مورد برگزاری شب عروسی چند نکته با شما در میان خواهیم گذاشت.

از جمله مطالبی که می توانیم در مورد نکات عروسی بگوییم این است که برگزاری موفق مراسم عروسی، معمولا راحت نیست و احتیاج دارید به صرف زمان و انرژی و طرح پردازی دارد. از آنجا که اغلب مردم فقط یک بار جشن عروسی می کنند، بنابر این اساس شاید تجربیات برگزاری مناسب جشن عروسی، در بین آشنایان شما خیلی کم باشد. اما نکته هایی که در این مقاله خواهید خواند، سر انجام تحقیق هزاران عروسی موفق می باشد. بنابراین کمک زیادی به شما خواهد نمود.

زمان رزرو تالار پذیرایی

یکی از بخش های مهم مربوط یه مراسم عروسی شما زمان رزرو تالار عروسی می باشد. رزور تالار عروسی یکی از پر اهمیت ترین قسمت های برگزاری تشریفات عروسی خواهد بود. حدود ۶ ماه قبل از عروسی خود محتما باید تالار یا باغ مراسم خود را از قبل رزرو کرده باشید. تالار عروسی می حتما باید یک سالن بزرگ و خوب داشته باشد و فضای کافی برای استراحت تمام میهمانان و نیز  فضای کافی برای شادی و تفریح مهمانان شما داشته باشد.

زمان رزرو تالار پذیرایی

زمان رزرو تالار پذیرایی

از جمله مواردی که در مورد سالن می توان گفت این است که سالن پذیرایی نه باید آنقدر بیش از حد بزرگ باشد که مهمانان شما در آن از هم دور شوند و تعدادشان کم به نظر بیاید و نباید بیش از حد معمول کوچک باشد که مهمانان شما در بغل یکدیگر بنشینند و اذیت شوند. تالار تشریفات پذیرایی عروسی حتما باید زیبا و چشم نواز باشد. هیچ کس این مسئله را دوست ندارد که وقت خود را در یک سالن بسیار کوچک و تاریک با سقفی کوتاه تر از حد معمول و یا یک زیرزمین بگذراند.

زمان صرف شام

این را به یاد داشته باشید که شب عروسی شما شب خوش گذرانی شما نیست شب عروسی شما بزرگترین شب زندگی می باشد. شاید در تمام طی زندگی تان فرصتی به این صورت برای شما محیا نشود که این همه مهمان از دور و نزدیک به برای شما دور هم جمع گردند. اگر دوست دارید همه از تشریفات عروسی شما راضی و خشنود باشند، شام خود را دیرتر از زمان ممکن بخورید و با حوصله بر پذیرایی از مهمانان نظارت نمایید.

زمان صرف شام

زمان صرف شام

باید از اینکه تمام مهمانان از پذیرایی شما راضی هستند اطمینان حاصل کنید. خودتان سر هر میز بروید و ضمن تشکر از این که دعوت شما را قبول کردند دوباره از مهمانان جویا شوید که چیزی کم و کسر دارند یا خیر؟ با مهمانان نزدیک و درجه اولتان بگو بخند کنید و خلاصه به همه نشان دهیدکه رسوم مهمانداری را می دانید. پس از آن که همه چیز را هدایت  کردید، در کنار همسرتان شام خود را نوش جان کنید.

مراسم عروسی

مراسم عروسی

یکی دیگر از مسائل مهم که باید در شب عروسی رعایت کنید و در خاطر خود نگه دارید که بعد از تمام شدن مراسم برای هیچ کس دست تکان ندهید. این کار برای اولین شب عروسی مناسب نیست، یک تیم فوتبال را که تشویق نمی نمایید! همراه با همسرتان راهرو را دوباره برگردید، طوری که در فکر و خاطر همه، زوج شاد و زیبا تداعی شوید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری شب عروسی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها