چگونه با هزینه ی کمی لباس عروس خاص بخریم

چگونه با هزینه ی کمی لباس عروس خاص بخریم
چگونه با هزینه ی کمی لباس عروس خاص بخریم
چگونه با هزینه ی کمی لباس عروس خاص بخریم

خاص ترین لباس در خوش گذرانی هر فرد میتواند لباس وصلت و طلاق او باشد. هر شخص آرزو دارد که مواصلت اش با شکوه و آبرومندانه برگزار شود. جبروت این روز برای عروس اكثر از داماد می باشد.تهیه ی لباس زناشویی کاری زمان بر و سختی می باشد و دودل زاید می خواهد. سفارش ی ما به عروس خانم ها این است که حتما با چند خانم به خرید لباس عروس بروند نه آقای داماد. زیرا اولا بهتر است که داماد، عروسش را روز وصلت و طلاق در لباس زیبای ازدواج ببیند و شگفت زده شود. ثانیا بزرگان طبق معمول در خرید کم صبوری و بی دقت هستند. از این رو ممکن است برای زودتر تمام کردن این پروسه ی وقت گیر لباسی را به شما غرض دهند که اصلا ارزان شما نیست. در ادامه در مطلب لباس عروس در مورد چگونه با هزینه ی کمی لباس عروس خاص بخریم بیشتر می گوییم.

چگونه با هزینه ی کمی لباس عروس خاص بخریم

تهیه ی لباس عروس

۱٫ می توانید طرح لباس مورد نظرتان را به یک مزون بدهید، تا برایتان بدوزند و شما آن را پس از رضایت از مدل و کیفیت کار فروش کنید. اما از آنجایی که شما صاحب لباس هستید ممکن است در آینده در حراست اش دچار مشکل شوید.

۲٫ با اجیره خوار مزون مورد نظرتان در مورد کرایه ی لباس دوخته شده صحبت کنید.بهتر است لباس دوخته شده را کرایه کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

۳٫ تفویض اجازه تصرف لباس های متحلی و استجاره ی آن ها برای روز عروسی کاری به صرفه تر و سرا و كلبه تر است. با کمی تاب میتوانید لباسی که به معیارهایتان نزدیکتر است گزینش کنید.

اگر بازوهایی لاغر دارید:

اگر بازوهایتان را کاملا نپوشانید بهتر است زیرا بسیاری از طراحان لباس عقیده دارند که وجود آستین توجه را به این قسمت جلب می کند. ایضاً از اختفا مدل هایی با آستین رکابی احتراز کنید.

چگونه با هزینه ی کمی لباس عروس خاص بخریم

اگر اندام درشت دارید

برای خانم هایی که اندام تشر دارند لباس های دکلته اصلا آزادی مناسبی نیستند. مدل های یقه هفت، یقه های قلبی و یقه امرود (اشک) گزینه های ارزان تری هستند.لباس های آستین کوتاه، صولت و چاقی بازوها را می پوشاند. اگر قصدتان استتار لباسی با آستین بلند می باشد حتما از تورهای نگین دار و زیبا برای آستین لباستان كاربرد کنید. در کل لباس عروس های آستین دار برای عروس خانم های زیاد لاغر، علاوه درشت و چهارشانه رخیص تر است تا نقایص بدنشان را بپوشاند.

اگر گردن کوتاهی دارید

کلید مشکل شما پوشاندن لباس هایی با یقه ی باز است. یقه های بسته که دور گردن مغلق و روشن می شوند هرگز گزینه ی درستی برای شما نمی باشند. بازهم به كسان وصیت می شود تا موهای خود را جمع کرده و بالا ببرند تا گردنشان بلند تر نشان داده شود.عروس خانم های قد بلند می توانند از لباس های بلند و استمرار دار مصرف کنند. منطقی باشید و بپذیرید که اگر قد کوتاهی دارید نباید چنین لباسی را اختیار کنید زیرا به زبان در لباستان گم خواهید شد. علاوه براین در نظر داشته باشید که لباس های بدون دوام سبک ترند و برای تحرک و رقصیدن راحت ترند.اگر قسمت های زیرین ارگانیسم شما چاق است یا به صلح اندامی امرود شکل دارید، لباس هایی با دامن پف دار و یا A شکل برای شما بهتر هستند.

روزی که برای پرو لباس عروس می روید حتما کفش نكاح را با خودتان ببرید و علاوه براین لباس زیری که برای آن شب تهیه کرده اید را نیز بپوشید. زیرا قد لباس شما بسته به پایگاه پاشنه ی کفشتان می باشد و ایضاً تنگی یا گشادی یقه ی لباستان نیز با پوشاندن لباس زیر مد نظرتان مشخص می شود.چند روز تتمه به سنت لباستان را بخار بدهید. برای این کار می توانید لباستان را به مزون لباس عروستان بسپارید و یا یک خشکشویی قابل پشتگرمی و خوش قول پیدا کنید.

چگونه با هزینه ی کمی لباس عروس خاص بخریم

کفش مورد نظرتان را در خانه بپوشید و با آن راه بروید تا به آن عادت کنید و اگر نیاز است تا کفشتان جا باز کند این امر را به روز مزاوجت موکول نکنید. درضمن به هیچ عنوان لباستان را تا روز وصلت و طلاق نپوشید.اگر لباسی بقیه دار و توری اختیار کرده اید، از یک هفته قبل از عادات آن را در جایی بلند پادرهوا کنید تا تورها کاملا باز شوند و در روز زناشویی چین و چروک نداشته باشند. هم اگر لباستان امتداد ی بالا دارد حتما روز سنت روی صندلی عقب بنشینید تا لباستان چروک نشود. نیز با این روش در سوار شدن و یا پیاده شدن از دستگاه عروس دچار مزاحمت ازدحام نخواهید شد.

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چگونه با هزینه ی کمی لباس عروس خاص بخریم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها