چگونه تاج عروس را با مو و لباس عروس ست کنیم

چگونه تاج عروس را با مو و لباس عروس ست کنیم
چگونه تاج عروس را با مو و لباس عروس ست کنیم

برای تهیه تاج لازم است بدانید که، اول باید لباس عروس را تهیه کنید، سپس میل بگیرید که چه مدل مویی دوست دارید ( باز ، شنیون و … ) و بعد برای اخذ تاج اقدام کنید. توجه کنید که مدل تاج تان با مدل لباس تان قرینه باشد. اگر مدل لباس تان رویال و پرنسسی است، حتما از یک تاج بزرگ و با شکوه مصرف کنید. در ادامه در مطلب تاج عروس در مورد چگونه تاج عروس را با مو و لباس عروس ست کنیم بیشتر می گوییم.

چگونه تاج عروس را با مو و لباس عروس ست کنیم

اگر روی لباس تان شکوفه و گل های سفید دارد، از همان گل ها برای موهای تان نصیحت دهید. به عبارتی دیگر مدل لباس عروس و طرح تكه یا تور آن می تواند كامل بلوز ركابی قطب پیش نماز و ماموم برای تهیه ی تاج یا اثاثیه تزئینی دیگر باشد. مثلا اگر درلباس تان طرح خاصی مثل گل رز دارید، می توانید آن طرح را برای تور، تاج، دسته گل و … نیز تکرار کنید.در برگزینی تاج خود دقت کنید. اگر طالع بلندی دارید از تاج های بلند استعمال نکنید.

اگر تفارق قد شما و آقای داماد خیلی زیاد باشد می توانید با شنیون موهای تان و یک تاج بلند این تفارق قد را کم کنید. اگر هم با آقای داماد هم قد هستید باید موهای تان را از پایه شنیون کنید، تاج اضافه ظریف یا گل سفید روی موهای تان بگذارید. حتی می توانید از یک گل سر یا شانه ی زیبا برای موهای تان استعمال کنید.

چگونه تاج عروس را با مو و لباس عروس ست کنیم

اگر لبه ی تورتان دانتل دارد و یا تورتان شلوغ است، یک تاج ساده و ظریف اختیار کنید. می توانید اصلا تاج نزنید و دانتل تورتان را لابه لای موهای تان جمع کنید و آن را به دست آرایشگرتان بسپارید تا برای تان تزئین کند. اگر موهای شما مش دارد، از تاج های شلوغ كاربرد نکنید . زیرا در این صورت نه تاج نه موهای تان نمی توانند گاز پینه شان را یه نمایش بگذارند. از هجوم زیاد بپرهیزید و ابلهی را پیشه کنید تا بدین اتساق عکس های تان شروع و انتها زیبا به نظر برسد. موها و سرتان را با تور، تاج و گل های زیاد شلوغ و زشت نکنید.

توجه داشته باشید که رنگ تاج تان با رنگ سرو یا جواهر تان نیز باید توازن باشد . در صورتی که سرو طلای زرد استعمال می کنید، تاج زرد بگذارید و یا گل سفید با لباس تان نظیر کنید .در صورتی که سرو طلا سفید با نگین های رنگین می اندازید بهتر است تاج نقره ای بگذارید و رنگ نگین ها را با رنگ نگین های سرویس طلا، دسته گل و آرایش صورت تان قرینه کنید. اگر سرویس تان گوهراست از تاج گوهر كاربرد کنید.

چگونه تاج عروس را با مو و لباس عروس ست کنیم

اگر قصد دارید به جای تاج از گل استفاده کنید باید بدانید گل های نهادین به علت حرارت موهای سر ماندگاری ندارند و زود می پلاسند. بهتر است گل های موهای تان را بعد از چند ساعت مبادله کنید و یا از گل های حقیقی برای این کار استعمال کنید.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چگونه تاج عروس را با مو و لباس عروس ست کنیم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها