چگونه مراسم عروسی با شکوهی برگزار کنیم

چگونه مراسم عروسی با شکوهی برگزار کنیم
چگونه مراسم عروسی با شکوهی برگزار کنیم
چگونه مراسم عروسی با شکوهی برگزار کنیم

موارد زیادی وجود دارد که باید در مورد اولین شب عروسی و مراسم خود اجرا کنیم تا مراسم باشکوه و زیبایی را برای مهمانان و حضار تداعی کنیم. این اتفاق تنها با در نظر گرفتن تدابیر خاصی و بکار گیری نکاتی که هم ساده هستند هم کاربردی برطرف می شودند در ادامه در مورد اینکه چگونه مراسم عروسی با شکوهی برگزار کنیم بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تاریخ برگزای مراسم را در اخر هفته قرار دهید

یکی از نکات مراسم عروسی این است که در زبانی که قصد دارید مراسم خود را برگزار نمایید ممکن است مجبور شوید هزینه بالاتری برای تالار عروسی پرداخت کنید اما بهای آن را خواهد داشت. اگر پنج شنبه شب مناسب نبود، جمعه شب را انتخاب نمایید و یا یک شب که فردای آن تعطیل می باشد را در نظر داشته باشید. برگزاری عروسی در چنین اوقاتی موجب می شود که میهمانان شما در زمان مناسب در عروسی شما حاضر شوند و به خوشحالی تصمیم بگیرند که بعداز ظهر تعطیل خود را در مجلس عروسی شما شرکت نمایند. معمولا جشن عروسی در زمان ساعت ۸ بعداز ظهر شروع خواهد شد و تا قسمتی از شب ادامه خواهد داشت.

تاریخ برگزای مراسم را در اخر هفته قرار دهید

تاریخ برگزای مراسم را در اخر هفته قرار دهید

این مورد را در نظر داشته باشید که  اگر فردا تعطیل باشد، همه با خیال آسوده به شادی و شور در مراسم عروسی شما خواهند پرداخت و تا پایان مراسم، مهمانی را ترک نخواهند نمود. این مورد را در نظر داشته باشید که برگزاری مراسم عروسی در آخر هفته امکان دارد ترافیک را هم در بر داشته باشد. پس عروس و داماد باید تدابیر مناسبی برای حضور به وقت در عکاسی، باغ و در آخر تالار پذیرایی داشته باشند تا به مسائل ترافیکی و تاخیرات ممکنه مواجه نشوند. این مورد اصلا مناسب نیست که در وقت مناسب به تالار یا مراسم عقد خود نرسید و پراهمیت ترین شب زندگی خود تحت تاثیر آن قرار دهید.

وقت شناس باشید

یکی از اتفاقات ناخوشایند است که بسیاری از ما دیده ایم یا شنیده ایم که عروس و داماد در زمان صرف شام به جشن عروسی خود رسیده اند. اگر دوست دارید بدانید مهمانان شما چه احساسی خواهند داشت، دو ساعت تمام روی یک صندلی قرار بگیرید و موزیک گوش نمایید یا به یک برنامه تلویزیونی نگاه کنید. دیر رسیدن شما به مراسم، ضمن اینکه مهمانان را خسته می نماید، عکس ها و فیلم مراسم شما را نیز خراب می شود.

وقت شناس باشید

وقت شناس باشید

این موضوع را به خاطر داشته باشید که موسسات تشریفات مجالس و خدمات مجالس خدمات متفرقه زیادی عرضه می کنند  از کوچک ترین بخش آن تا اجاره هلیکوپتر و کالسکه طلایی و … در نظر بگیرید و در امر برگزاری مجالس، موسسات و مارک های بسیار زیادی هستند که دارای شماره ثبت می باشند و در این زمینه با اعتماد بیشتری کار می کنند ، شاید بهای پیشنهادی این موسسات معتبر کمتری با دیگر مجریان مراسم فرق داشته باشد ولی شما می توانید اطمینان داشته باشد مراسم شما با شکوه و مناسب برگزار می شود و در خاطره ها خواهد ماند این موضوع را به خاطر داشته باشید که خدمات مجالس خوب و مدرن همواره متغییر است .

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چگونه مراسم عروسی با شکوهی برگزار کنیم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها