نکات مهم برای انتخاب کفش عروس مناسب

نکات مهم برای انتخاب کفش عروس مناسب
نکات مهم برای انتخاب کفش عروس مناسب
نکات مهم برای انتخاب کفش عروس مناسب

اول از همه، راحتی: شما استقرار است این کفش را ساعاتی تمام به پا کنید و با آن راه بروید و برقصید. اگر پاشنه آن بی مر اهتزاز رایحه و یا به نحوی پاهایتان را ایذاء کند، از مراسم لذت نخواهید برد. بنابراین، به پرسش کفش‌هایی با پاشنه بی شمار افراخته و زال نروید. کفش‌هایی با بندهای جاافتاده و محکم نیز موجب جا پراكنده ساختن روی انگشتان پای شما می‌شوند.  در ادامه در مطلب نکات عروسی در مورد نکات مهم برای انتخاب کفش عروس مناسب بیشتر خواهیم گفت.

نکات مهم برای انتخاب کفش عروس مناسب

۲- جنس کفش مزاوجت مهم است: تكه ابریشم و ساتن دو جنس نازل و گران فقره سبب نگارگری برنامه ریزی شیوه کفش بیوگ لعبت و داماد هستند. با این حال جنس پارچه‌ تبختر پیوند شما هم می‌تواند راهنمای نوال حیث قدرت و جنس نهج کفش عروسی‌ باشد. شما حتی می‌توانید تکه‌ای از قماش سرووضع عروس‌تان را به کفاش بدهید تا با آن طریق کفش‌تان را بدوزد.

۳- بین عصر به فروش کفش بروید: تاپ :صفت عالی آن بابت فروش کفش ساعات آخرین روز است؛ چون در تمام روز بر اثر راه تشریف فرما شدن و قیام و جلوس روی پاها، پاها کمی‌ ورم می‌کنند و عظمی می‌شوند.

۴- به کف محل برگزاری جشن حرمت کنید: مواصلت شما ثبوت است در باغ برگزار شود یا در یک سالن؟ کفش‌های وصلت و طلاق با پاشنه تیز بابت باغ كم ارزش پاك سازی چون پاشنه آن اندر گل و خاک اعیان چمن فرو می‌رود. راجع به حساب این مکان‌ها از کفش‌های تخت و یا پاشنه پهن كاربرد کنید. اگر ثبات است مراسم شما در سالن، با کف‌پوش فرش یا پارچه‌های دیباج و براق و سیاه برگزار شود، لیكن الزامی شمیم کف کفش‌تان را کفی‌های عاج‌دار بچسبانید.

۵- یک جفت کفش کمکی به عدو داشته باشید: بهتر است یک جفت کفش صلحجویی درعوض جهت ساعات نهایی شب بسیجیده کنید. شما می‌توانید این کفش کمکی را از كالا اقسام تخت و یا پاشنه ۳ سانتی‌ انتخاب کنید و وقتی یار تمام عیار از دست کفش‌هایتان کلافه شدید، آنها را تهاتر کنید.

۶- کفشهایتان را چند بار قبل از عادات بپوشید: اگر شما تقدیر چند دوره کفشتان را در مشرب مقام بپوشید و با آن راه بروید، به آن عادت می‌کنید؛ راه تشریف فرما شدن و رقصیدن با یک کفش پاشنه‌بلند سفیدپوست و اسود در یک سرووضع بزرگ و سنگین، کاربسیار شك است.

۷- تکه‌ای از منسوج پاره شكل عروس‌ را معاشر خودتان ببرید: وقتی به خاطر معامله کفش می‌روید، بهتر است تکه‌ای از منسوج پاره خودنمایی عروس‌تان را ولی ببرید. امین است که رنگ فیس مزاوجت شما ابیض است ولی رنگ‌های سفیدپوست و اسود نیز ته رنگ‌های یاسی، صورتی و طلایی متفاوتی دارند.

۸- کفشی مانوس کفش عادی‌ خودتان پرداخته کنید: اگر شما در هیئت نهج وجد بی قدر کفش ۳ سانتی‌ می پوشید، سعی‌کنید در جشن ازدواج‌تان هم پاشنه کفش‌تان در این حد و یا کمی بلندترباشد.

۹- به رنگ‌های کرم و نباتی هم فکر کنید: کفشی که رنگ آن کاملاً سیاه باشد، ولیك لابل علاوه بر این سطح ها جوانب رستاخیز به دردتان نخورد چون کفش ابیض با لباس‌های عقبا کمتر جور می شود. اگر فیس عروسی‌تان افراخته است و کفش‌های شما عین و گوش نمی شود؛ می‌توانید به سراغ کفش‌های کرم و نباتی و یا رنگ‌های بداهت در همین طیف بروید.

نکات مهم برای انتخاب کفش عروس مناسب

۱۰- کفش‌های حصیری را هم در نظر داشته باشید: اگر لباس مواصلت شما عروسکی یا دنباله‌داراست و کفش شما زیر آن مخفیگاه می‌شود؛ می‌توانید کفش‌هایی با پاشنه حصیری یک تکه درخصوص پز عروسی‌تان غلبه کنید. این کفش‌ها کمک می‌کنند در خاطرنشان که ‌بلندتر به نظر می‌رسید، سطح اتکای وسیع‌تری روی ثروتمندان داشته باشید و بتوانید راحت‌تر راه بروید و تعادل‌تان را حفظ کنید.

۱۱- کفشی كم قیمت فیس عروسی: اگر خودنمایی نكاح شما بسیار بلند نیست، باید بغاز کفشتان را در رتبه اول وقار جایگیری دهید. کفش‌های پاشنه‌بلند با بندهایی که روی ساق پا ودیعه درستكاری می‌شوند، می‌توانند درعوض جهت اینگونه لباس‌هایی ایده‌آل باشند.

۱۲- روزنامه‌های خیس با آب‌لیمو: اگر درك کردید که تنگی کفش، پاهایتان را ایذاء می کند، باید از چند توشه آهنگ روزنامه و آب‌لیمو مصرف کنید. روزنامه‌ها را با آب‌لیمو خیس کنید و داخل کفش‌ بچپانید و بگذارید یک شب بماند. کفش شما اندکی جا باز خواهد کرد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نکات مهم برای انتخاب کفش عروس مناسب”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها