مهم ترین نکات در مورد آرایش عروس

مهم ترین نکات در مورد آرایش عروس

وقتی مبحث ملودی اصلی زیب عروس مطرح می شود تنوع زیاد گونه ها زیور آیین از کانتورینگ و استروبینگ گرفته تا چشم های دودی و پلک های براق می تواند شما را کاملا گیج کند. برای همین است که به یک سرتراش حرفه ای نیاز دارید تا با دانشی که در خصوص رسم و گریم چهره دارد بتواند شما را طوری آذین کند که در روز پیوند تان مثل یک هنرپیشه بدرخشید. در ادامه در مطلب آرایش عروس در مورد مهم ترین نکات در مورد آرایش عروس بیشتر صحبت می کنیم.

مهم ترین نکات در مورد آرایش عروس

آرایشگر عروس

پیدا کردن یک آرایشگر عروس حرفه ای نیاز به صرف وقت و تاب دارد. ساده ترین راه این است که از دوستان و توضیح حاشیت تان بخواهید به شما کمک کنند و یک سلمانی عروس حرفه ای را به شما آشنا كردن کنند. ایضاً می توانید در اینترنت به خلف یک سلمانی عروس بگردید. بیوگ حلاق عروس های تهران را به صورت تفکیک شده در محل ها مختلف مثل نگارستان عروس در روزبهی آباد ، كارگاه تخصصی عروس شوربختی آباد ، سالن زیب عروس روزبهی آباد ، نگارخانه تخصصی عروس جردن ، آتلیه تخصصی عروس تهرانپارس ، سالن آیین بندی عروس تهرانپارس ،آتلیه تخصصی عروس زعفرانیه ، سالن آیین بندی عروس زعفرانیه  و… ولی با انموذج کارها به شما نشان می دهد.

همچنین در نوبیوگ و نوداماد می توانید نظرات دیگر کسانی که از آن سالن زیبایی عروس كاربرد کرده اند را بخوانید و با توجه به آن ها پشتكار گیری کنید.بعد از اینکه سرمشق کارهای یک آرایشگاه عروس نظرتان را جلب کرد باید روبه رو و غیاباً به آن آرایشگاه بروید و تمام آلبوم عروس های آن ها را ببینید. یک روز را هم هماهنگ کنید و عروس های پیرایشگاه را از نزدیک ببینید زیرا عکس ها روتوش شده اند و ممکن است با واقعیت کاملا جز باشند.

مهم ترین نکات در مورد آرایش عروس

 

چند ماه قبل از زناشویی پیش حلاق عروس مد نظرتان بروید و از او بخواهید شما را به آدرس تست آذین کند. در این روز حتما لباس سفید به تن کنید تا بتوانید ببینید رنگ های رسم تان به لباس سفید که لباس عروس تان است می آید یا خیر. پس از آرایش، از زوایای گوناگون چهره تان عکس بگیرید و ببینید که آیا آن قانون عروس مورد پسندتان هست یا خیر. می توانید مدل آذین عروس هایی که در اینترنت دیده اید را به آرایشگرتان نشان دهید و از او بخواهید شما را آنطور رسم کند ولی این را هم در نظر بگیرید که یک سبک زیور آیین عروس که روی صورت یک آكتور اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه خیلی زیباست ممکن است به چهره شما نیاید. پس بهتر است رخصت دهید حلاق شما که آزمایش و دانش بیشتری در بنیان آیین بندی دارد با توجه به فرم چهره شما، صورت شما را قاعده کند.

زمان بندی رفتن به پیرایشگاه عروس هم خیلی مهم است. در روز تست می توانید ببینید درست کردن مو و زیب صورت شما چقدر طول می کشد و برای روز مزاوجت با توجه به همان زمان بندی کنید. چون اگر در روز عروسی خیلی زود به پیرایشگاه عروس بروید ممکن است چراغانی شما پاک شود و آبرو بدوی را نداشته باشد. اگر هم دیر به پیرایشگاه بروید باعث می شود استرس دیر پیوستگی به مناسك ازدواج را داشته باشید و این استرس روز مزاوجت را برای شما تلخ می کند.

مهم ترین نکات در مورد آرایش عروس

از سلمانی مواصلت تان بخواهید از بلوز بی آستین برندهای آرایشی روی پوست شما استعمال کند تا هم بحر و پژمردگی پوست تان حفظ شود و هم آرایش تان تا نهایت مواصلت روی صورت تان ساكن :صفت اهل باشد و هم در عکس های زناشویی مثل یک ستاره بدرخشید.آلبوم های قاعده عروس نوعروس را هم اگر ببینید، به شماایده های خوبی درمورد آیین بندی چهره عروس می دهد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مهم ترین نکات در مورد آرایش عروس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها