تیم عکاسی و فیلم برداری مناسب

تیم عکاسی و فیلم برداری مناسب
تیم عکاسی و فیلم برداری مناسب
تیم عکاسی و فیلم برداری مناسب

شما از جشن عروسی خود یک خاطره ماندگار می خواهید و برای این منظور باید خاطرات خود را ثبت کنید. ذهن و حافظه انسان توانایی ثبت تمام وقایع را ندارد و باید از وسایلی برای درج کردن آن استفاده کند. به همین منظور باید از تیم عکاسی و فیلم برداری مناسب برای این شب به یاد ماندنی استفاده کنید.در ادامه به چندین نکته در مورد فیلم برداری و عکاسی این شب زیبا خواهیم پرداخت.

عکاسی عروسی

عکاسی عروسی

عکاس خود را امتحان کنید

در مورد عکاس خود و فیلم بردار مورد نظر باید حتما حساس باشید.پر اهمیت ترین الگوی آتلیه عروس، مجرب بودن آنهاست. عروسی شما یک بار شکل میگیرد، بنابراین جایی برای تمرین عکاسی وجود نخواهد داشت. جشن شما پر از لحظاتی است که فقط یک بار صورت می گیرد. عکاس و فیلمبردار شما باید کوله باری از تجربه به همراه خود داشته باشد تا لحظات رویایی  را شکار کند و همه اتفاقات به یاد ماندنی را ثبت کند. تیم عکاسی و فیلمبرداری باید کاملا لبریز از الگوهای نو برای عکاسی و فیلمبرداری باشد و شما را در موقعیت های متنوع و گوناگون قرار داده و لحظات متفاوتی را ثبت کند.

عکاس مناسب

عکاس مناسب

از نکاتی که باید در این زمینه گفت این است که سن و سال، تاریخ صادر شدن مجوز موسسه، آشنایی دوستان و دوستان قبلی که از خدمات آنها استفاده نموده اند، دیدن کارهای قبلی و… به طور کل می توانند به شما یاری کنند تا میزان تجربه موسسه را امتحان کنید.

جزئیات را در تعهد نامه در حال تنظیم درج کنید

این موارد را در نظر داشته باشد که همیشه در ملاقات های اولیه، همه گفت و گو ها خوب، با منطق و زیبا هستند. وعده و قول ها بسیار خوب و چهره ها بسیار بشاش است. همه چیز هم برای رضایت مشتری می باشد! اما امکان دارد در مرحله اعمال و تحویل دادن، بسیاری از این صحبت ها فراموش شود و قول ها از یاد بروند. قرارداد، تنها مطلبی است که در زمان شکل گرفتن سوء تفاهم ها و اختلافات توانایی یاری رساندن به شمارا دارد.

درج جزییات عروسی

درج جزییات عروسی

در کنار این مطلب می توان به این مورد اشار کرد که تمام کم و بیش توافق شده را در قرارداد درج نمایید. از زمان آمدن عکاس و فیلمبردار در محل گرفته تا کارهای اضافه ی فیلم بردار، تحویل دادنی های اصلی، کم وبیش مربوط به کیفیت، مرحله های فیلمبرداری و خلاصه هر آنچه که در گفتگو های شفاهی مطرح می شود و برای شما اهمیت دارد باید به آشکارا و با جزئیات کامل در عهدنامه درج شود.

انتخاب شیوه ی مناسب

یکی دیگر از مواردی که باید در این مورد رعایت کنید این است که عکاسان مختلف از شیوه های گوناگون برای عکاسی از عروس و داماد استفاده می نمایند. اینکه چه نوع سبکی را انتخاب نمایید به مجرب بودن عکاس شما و مشتری پسند بودن آن شیوه رابطه مستقیم دارد. دو سبک متداول که به طور خیلی رایج بیشتر عکاس‌ها  آن را مورد استفاده قرار می دهند سبک عکاسی روزنامه‌ای است. عکس‌های دریافت شده در دو مورد رسمی و غیررسمی گرفته می‌شوند.

درج جزییات عروسی

سبک عکاسی

همچنین می توانیم در مورد این مطلب به این شاره کنیم که عکاس در حالت عکاسی از چهره باید توانایی گرفتن عکس‌های رسمی و غیررسمی را داشته باشد. طبق روال همیشه عروس و داماد علاقه فراوانی به عکس‌های رسمی دارند. آرشیو عکس‌های گرفته شده یک عکاس به خوبی گویای این مسئله است که او در کدامیک از شیوه های عکاسی بیشتر فعالیت دارد. عکس‌هایی که به شیوه ی عکاسی روزنامه‌ای دریافت می‌شوند به خاطر اینکه از پیش تعیین شده نمی باشند جزو عکس‌های غیر رسمی محسوب می شوند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تیم عکاسی و فیلم برداری مناسب”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها