ماسک های مناسب برای عروس خانم ها

ماسک های مناسب برای عروس خانم ها
ماسک های مناسب برای عروس خانم ها

عروس خانم ها با این ماسک موهای خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری برای نوروز بسامان شوید و در تعطیلات نوروز با موهایی از اول ساقی تر بدرخشید. مطمئن باشید همه از شما راز ارج و سلامت موهایتان را خواهند پرسید. در ادامه در مطلب آرایش عروس در مورد ماسک های مناسب برای عروس خانم ها بیشتر صحبت می کنیم.

عروس خانم ها! هنوز یک هفته تا پایان سال باقی است و هنوز هم فرصت دارید تا برای نوروز به موهایتان سوال کنید و در تعطیلات نوروز بدرخشید. این ماسک موهای خانگی را می توانید با موادی که در منزل دارید یا موادی که به رندی ساده دلی بسامان میشود، تهیه کنید.

ماسک های مناسب برای عروس خانم ها

ماسک آواکادو برای موهای خشک و کدر

ماسک آواکادو موجب نرم شدن، خیس شدن و ضخیم شدن موهای خشک می شود. یک آواکادوی بالغ را با یک دوم فنجان شیر، یک قاشق دیس كوچك روغن زیتون یا روغن بادام ترکیب کنید. آن ها را به موهای خود بزنید و ۱۵ لطیفه بعد بشویید.

ماسک ماست برای موهای کدر

اگر موهایی دارید که در اثر پلیدی هوا کدر شده و یا در اثر استفاده از محصولات آرایشی مو آسیب دیده می توانید از ماسک ماست کمک بگیرید. یک دوم فنجان ماست ساده را به موهای نم دار بزنید. بگذارید ۱۵ تا ۲۰ لمحه بماند. و بعد بشویید.

ماسک موز برای موهای چرب

موز حاوی پولها بالای ویتامین آ، ای، سی و پتاسیم است که وضع چربی مو را هم سنگ می کند و پوست سر را سالم نگه می دارد. ۲ عدد موز را با ۲ قاشق غذا خوری روغن نارگیل، روغن زیتون و عسل ناسره و سره کنید. بگذارید ۵ نكته لحظه روی موهایتان بماند. سپس با آب گرم یا سرد بشویید. موهای شما نرم و شفاف به نظر خواهد رسید.

ماسک های مناسب برای عروس خانم ها

ماسک روغن نارگیل

۲ قاشق غذا خوری روغن نارگیل را با یک قاشق روغن زیتون ترکیب کنید. بگذارید هر چقدر می خواهید روی موهایتان بماند سپس با شامپو موهایتان را بشویید.

ماسک تخم مرغ برای انواع موها

زرده تخم مرغ را با ۲ قاشق غذا خوری روغن زیتون، یک فنجان شیر و یک قاشق غذا خوری آب لیمو ترش ترکیب کنید. آن را به موها بزنید و بعد از ۱۵ تا ۲۰ لطیفه بشویید. تخم مرغ حاوی مقادیر بالای پروتئین و پتاسیم است که آسیب موها را معدوم می کند. هم ویتامین آ دارد که موجب کاهش شکنندگی مو می شود. تخم مرغ ایضاً حاوی ویتامین B12 است که موجب رشد موهای جدید می شود.

ماسک توت فرنگی برای موهای چرب

ویتامین سی موجود توت فرنگی PH سر و چربی آن را متعادل می کند. چند عدد توت فرنگی را با یک قاشق غذا خوری عسل و یک قاشق غذا خوری روغن نارگیل ترکیب کنید. بگذارید ۱۵ لطیفه روی موهایتان بمانید. سپس با آّب خنک بشویید.

ماسک های مناسب برای عروس خانم ها

ماسک بلغور جو

اگر موهایتان مو خوره دارد یا کف سرتان می خارد، این ماسک كم بها موی شماست و طرز تهیه آن متجاوز ساده. یک قاشق غذا خوری جو دو سر را با یک قاشق غذا خوری شیر تازه و یک قاشق غذا خوری روغن بادام یا روغن زیتون ترکیب کنید و بگذارید ۲۰ تا ۲۵ لطیفه روی موهایتان بماند. سپس موهایتان را با شامپو بشویید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ماسک های مناسب برای عروس خانم ها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها