نکاتی پیرامون آرایش عروس

نکاتی پیرامون آرایش عروس
نکاتی پیرامون آرایش عروس
نکاتی پیرامون آرایش عروس

یکی از مهم ترین نکاتی که در زمان شب عروسی شما مهم است این است که ظاهر و شکل لباس شما چه میزان خاص است. به این مورد باید توجه خیلی خاصی داشته باشید زیرا که برای اینکه زیباتر از همه دیده شوید باید حتما موارد انتخابی شما نسبت به سلیقه های دیگر مهمانانی که در آن شب به مراسم خود دعوت کرده اید بارزتر باشد.در ادامه به نکاتی پیرامون آرایش عروس خواهیم پرداخت.

اضافه کردن مو برای تزیین

یکی از قسمت هایی که باید در آرایش عروس مد نظر قرار گیرد در این مرحله به قسمت هایی از موهای سر شما که موی کمتری نسبت به جاهای دیگر دارند و طبق معمول جلوی سر این چنین می باشد مو متصل می کنیم. با این راه به آسانی حجم مو را افزایش می دهیم و در پایان هر طور که دوست داشته باشیم مو را شکل خواهیم داد.می توان از رنگ ها و مدل های متنوعی برای موی اضافی استفاده کرد.

اضافه کردن مو برای تزیین

اضافه کردن مو برای تزیین

در ادامه این موضوع می توان گفت که مثلا می توان از موهایی به شکل بافت های خیلی ریز برای اضافه کردن در بین موهای جلوی سر استفاده نمود. استفاده از موهای غیر از موهای خودتان سبب می شود تا شما با صورت خیلی خاص  و منحصر به فرد در شب عروسی خود حضور اشته باشید.

نکات آرایشی را الویت بندی کنید

در اول هرکار ی قبل از اینکه آرایش خود را آغاز کنید،شما باید یک لیست محیا کنید، لیستی از تمام مواردی مهم و کارهایی با دسته بندی مناسب درست کنید بنابر این اساس می توانید آرامش خاطر داشته باشید که با داشتن یک لیست مناسب  انجام هیچ یک از کارها را از یاد نخواهید برد.  می توانید بعداً از این دستور  برای به خاطر آوردن و انجام به وقت کارهای خود نیز استفاده نمایید. اضافه بر این، بعداً آسوده خاطر خواهید بود، چرا که دستور اجرایی از کارهایی که باید اعمال کنید در دسترس شماست و نگرانی برای فراموشی کارها به همراه نخواهید داشت.

الویت بندی آرایشی

الویت بندی آرایشی

یکی از کارهایی که می تواند به شما کند این است که از اطرافیانتان و یا آشنایانتان که تازه ازدواج کرده اند یاری طلبید این موضوع بخاطر این است که شاید بتوانید برای موفق شدن مراسم از تجربیات آنها بهره بگیرید. با آرایشگرتان جلسه ای برقرار کنید و با او صحبت کنید، بهتر است هرچه سریع تر، پیش آرایشگر خود بروید زیرا که او با مشاهده پوست و موی شما با اطمینان نظراتی برای زیباتر شدن شما ارائه خواهد داد و شما باید زمان کافی داشته باشید پیشنهاد های او را عملی نمایید.

 

مبنای آرایش

یکی از مهم ترین بخش هایی که باید مد نظر قرار دهید این است که الان که پوستتان با مراقبت هایی که از آن نمودید فوق العاده مشاهده می شود پس باید رنگ و روی بدون مشکل کوچکی داشته باشید. ۲۰ دقیقه پیش از اینکه آرایش خود را آغاز کنید میزان کمی مرطوب کننده روی پوستتان قرار دهید. انجام این کار موجب می شود پوست یکپارچه تر و مسطح تری داشته باشید.

پایداری آرایش

پایداری آرایش

همچنین در مورد این مطلب می توان خاطر نشان کرد که میزان کمی کانسیلر در قسمت زیر چشم های خود استفاده کنید. اگر احساس می کنید که اگر گریه کنید مناسب است کانسیلر چرب بگیرید و از آن مصرف کنید. چون که پایداری آن بهتر خواهد بود. کرم پودری که از ماندگاری و چربی کمی برخوردار می باشد را به شکل کاملا یکپارچه با دستمال مخصوص خودش بر روی چهره خود بمالید.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نکاتی پیرامون آرایش عروس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها