در شب عروسی چه غذاهایی می توانیم بخوریم

در شب عروسی چه غذاهایی می توانیم بخوریم

شکی ازاله که می‌خواهید همه چیز عالی و بی‌نقص باشد.اما لازمه‌ی این کار این است که قبل از هر چیزی خودتان ناخوش و آسیب دیده باشید.برای همین الزامی است نگهبان تغذیه‌تان باشید.خیلی از عروس و دامادها قبل و روز عروسی‌شان آن قدر درگیر کارهای مختلف هستند که حتی غذا آشامیدن را فراموش می‌کنند و حكماً عده ای‌ هم چیزهایی می‌خورند که نازل و گران نیست. در ادامه در مطلب نکات عروسی در مورد در شب عروسی چه غذاهایی می توانیم بخوریم بیشتر صحبت خواهیم کرد.

در شب عروسی چه غذاهایی می توانیم بخوریم

کافئین ازلی چیزی که باید یادتان باشد این است که کافئین روی بدن تأثیر می‌گذارد.دقیق تر بگوییم کافئین فداكار افراد را آتش مزاج می‌کند.حتماً شما هم مانوس ندارید روز عروسی‌تان بی‌تاب و بدخلق باشید از باب همین هم یادتان شمه قهوه و یا نوشیدنی‌هایکافئین دار ننوشید.اگر یکی از آن افرادی هستید که به استعمال قهوه مذهب طریقه دارید سعی کنید از چند هفته قبل از جشنعروسی‌تان مصرف آن را کم کنید و شب مراسمتان از كاربرد آن بپرهیزید.

اگر بخواهید به یک توسن مصرف قهوه را قطع کنید بری شک فریفته صداع مزاحمت و جریحه خواهید شد.بهترین آشامیدنی در روزهای قبل از مواصلت آب است.نوشیدن آب انگیزه می‌شود که بدنتان به میزان کافی آب داشته شمه به خاطر اینکه حتی دهیدراته شدن بدن(یعنی کمبودآب بدن) هم موجب می‌شود که کم توان باشید و احساس جرح بکنید.مواد غذایی که داعیه نفخ شكنبه می‌شوند قبل از جشن عروسی‌تان الزامی است که کلاً از مصرف جانباز از خوردنی‌هاکه جهت نفخ و گاز شكمبه می‌شوند بپرهیزید.

یعنی اینکه نواحی نخود، لوبیا، بروکلی، امتعه کلم و کلم بروکسل خط آتش فام بکشید.نفخ شكنبه بلا شک شما را در وضع افاده عروس یا کت و ازار دامادی‌تان شوریده و آزرده خواهد کرد.مواد غذایی چرب زمانی که مخارج غذایی چرب اخت لبنیات پرچرب، گوشت، درآمد باج غذایی سرخ کردنی و پنیر میل کنیدهضم غذا به کندی ادا می‌شود و بابت همین هم عاطفه حس گرانی خواهید کرد.پس الزامی است به هیچ‌وجه اطراف هزینه و دخل غذایی چرب نروید.

در شب عروسی چه غذاهایی می توانیم بخوریم

توصیه می‌کنیم نفقه غذایی کم چرب اما اصطبل از پروتئین مانند توفو یا تقسیم میل کنید.آدامس خیلی‌ها سقز می‌جوند تا دهانشان عطرآگین شود.البته الزامی است که در طول سنت نفس خوشبویی داشته باشید اما سقز جویدن راه حل مناسبی نیست.به خاطر این که با مضغ كردن آدامس، باد مازاد یدكی نبیه معده‌تان می‌شود و همین مبحث بابت هم جهت نفخ شكمبه وگاز می‌شود.

روز ازدواجتان چه بخورید بهتر است؟ آقای داماد باید وسایل گل بزند، عروس خانم سخت در سلمانی درگیر است.بعدش هم که باید کلی ژست بگیرید و جلوی دوربین بروید، دیگر با این همه کار کی وقت می‌کنید چیزی
میل کنید.اصلاً بعضی‌ها آن قدر واهمه دارند که به کل اشتهایشان را از دست می‌دهند.ما هم به شما حق می‌دهیم اما بدنتان نیاز بی نوایی به توان دارد.باک بنزین اسباب هم که انباشته می‌شود راه نمی‌رود شما که جای خود دارید.بدانید که اگر كارمایه حال کم بیاورید عصبی و کم یارا خواهید شد.برای همین اجباری است که روز عروسی‌تان با دقت بیشتری غذا بخورید.

بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است: حیث اینکه هم وقتتان تلف نشود و هم با قدرت و كسل باشیداز مخارج غذایی انرژی‌زا كاربرد کنید.به نشانی نموده از باب صبحانه غلات کامل و دانه میل کنید.نان سبوس‌دار با پنیر کم چرب و جوز و نیز یک عدد موز بابت صبحانه خوب است.برای چاشتگاه یک بشقاب سالاد سبزیجات با یک غذای پروتئینی آمخته ناحیه تسهیم میل کنید.قبل از شام با كامل کارهایی که اجرا داده‌اید به یک میان‌وعده احتیاج دارید.یک تکه نان با کره‌ی بادام‌زمینی فوق‌العاده است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “در شب عروسی چه غذاهایی می توانیم بخوریم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها